top of page

Гречані цукерки та гарбузові профітролі: в Україні з’явилися нові унікальні солодощі

13s11 grech2 kопіювати.jpg

   Про це розповіла Інна Репетій, директорка ТОВ “Аграрний хутір” з Київщини, пише SEEDS.

Саме це агропідприємство, яке вже не перший десяток років займається вирощуванням овочевої, зернової, плодової продукції, випускає під торговою маркою “Мар Міра” ще й такі незвичайні солодощі.

   “В зв’язку з тим, що ми багато разів приймали участь у таких заходах і фестах, ми вирішили представити продукти, які будуть екологічно чисті, з нашої вирощеної продукції. Таким чином і виникла торгова марка “Мар Міра”, – розповіла Інна Репетій під час ГарбузFestу, організованого ГО “Об’єднання Аграріїв”.

   За її словами, “кондитеркою” товариство займається тільки перший рік, а от соки ТМ “Хутір сік” виробляють майже 5 років.

   “Гречані цукерки – це взагалі ноу-хау. В Україні вперше ми їх представили на ГречкаFest. До ГарбузFest ми зробили профітролі з гарбузовою начинкою. Ніхто навіть не розуміє, що то гарбуз – всім дуже смачно. Ще ми підготували апельсиново-гарбузові мафіни.

Ексклюзивний і дуже смачний рецепт”, – розповідає директорка “Аграрного хутора”.
Цьогоріч “Аграрний хутір” не тільки розпочав виробництво нових незвичних солодощів, а й став вирощувати абсолютно новий сорт чорної солодкої кукурудзи. На ГарбузFest товариство презентувало власну українську варіацію на традиційний чилійський напій “чіча морада”, який виготовляють на основі чорної кукурудзи.

   Цей напій абсолютно безалкогольний і в Україні його продаватимуть під власною назвою “чічакорн” – зараз назва напою саме в процесі патентування, розповіла директорка “Аграрного хутора”. Де і як його продаватимуть, наразі невідомо – комерційна таємниця, яку виробники обіцяли презентувати вже найближчим часом.

bottom of page